sobota, 5 stycznia 2013

BOHATEROWIE .

Evelyn Reynolds (19l.) - wrażliwa i uczuciowa dziewczyna, która potrafi pokazać pazurki. Jej matka jest modelką a ojciec aktorem. Drzwi do kariery stoją przed nią otworem, ona jednak woli być taką jaką jest. Czeka na tego jedynego. Ma kota Black'a .

Gabrielle Selene Wayle (20l.) - miła i sympatyczna, z dużym wyczuciem trendów. Chce być modelką. Lubi słuchać rocka jak i piosenek zespołu The Wanted, chociaż nie jest ich wielką fanką. Jej matka jest aktorką, a ojciec prezesem wytwórni muzycznej. Ma tatuaż w kształcie krzyża na żebrach. Jest najlepszą przyjaciółką Evelyne.

Christian David Corino (20l.) - przyjaciel Evelyne i Gabrielle. Na zewnątrz jest sympatyczny, dosłownie cukierek, jednak w środku jest wredny, chamski. Jego ojciec jest piosenkarzem, tak jak matka. Nie mają dla niego czasu, przez co wpadł w kokainę i palenie papierosów. Skrycie się podkochuje w jednej z przyjaciółek.

Nathan James Sykes (19l.) - piosenkarz zespołu The Wanted. Romantyk, miłośnik zwierząt, dowcipniś. Kiedy trzeba, potrafi się bić i pokazać kto tu rządzi. Znany z licznych podbojów miłosnych. Jednym słowem: podrywacz.

THE WANTED (Jay McGuiness, Max George, Siva Kaneswaran i Thomas Parker) - grupa przyjaciół, o niezwykłych głosach. Lubią się dobrze zabawić.
5 komentarzy:

 1. Uhuhuhuhuuh ^.^
  Cieekaiwee bedzie ;D Bardzo?
  BARDZOOOOOOOOOOO! ♥
  Pisaj pisaj . ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Już widzę nałogi, to pewnie się porobi. xd
  NO I W TYM MASZ MI NIKOGO NIE ZABIJAĆ, ZROZUMIANO? xd
  noo. to czekam na pierwszy rozdział. <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha!
  Ja mam psa Blacka;D
  I czuje się podobna do Christiana...
  Weny<333

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie się zaczyna :) życzę weny :D

  OdpowiedzUsuń
 5. kochana możesz powiedzieć jak naprawdę nazywa sie dziewczyny na pierwszym zdjęciuu?

  OdpowiedzUsuń